עולם הנדל"ן הלך והתקדם בשנים האחרונות , יותר ויותר אנשים מוצאים את עצמם מתעניינים לגבי תחום ההשקעות בנדל"ן בגלל הידיעה שהשקעה על נכס בטוח ומבוקר היא כמעט תמיד השקעה חכמה.

 

שמאי מקרקעין משמש כיועץ נדל"ן. שמאי מקרקעין בעל הידע המקצועי במגוון רחב של תחומים. בטרם ביצוע עסקה, מומלץ להתייעץ בשמאי מקרקעין לפני כל החלטה בנושא נדל"ן. יעוץ מקדים ממקסם את רווחיו של הלקוח.

בעסקת מקרקעין קיימים היטלים ומיסים שונים. אין לבצע עסקה לפני קבלת תמונה מלאה על הנכס.

 

קצת על שגב תורג'מן – יועץ נדל"ן עם עשר שנות ניסיון בתחום.

אני חי את עולם הנדל"ן משנת 2008, וכיום שמאי מקרקעין מוסמך, בעל משרד עצמאי לשמאות ויעוץ בפרויקטים בנדל"ן. הייחוד של המשרד שלי הוא יכולתו להעניק ללקוחות שירות מלא ומקיף בכל הסוגיות הנדל"ניות שעל הפרק, ובכל חלקי הארץ.

במהלך השנים צברתי ניסיון וידע רב בתחום הנדל"ן ובייחוד בשמאות מקרקעין הכולל תחומים מגוונים כגון: תכנון ובניה, בסוגיות קנייניות (משפטיות) מגוונות.

העיסוק המתמיד בנדל"ן יצר לא מעט הזדמנויות לשיווק נכסים (תיווך). בנוסף, להיותי שמאי מקרקעין, שמאי רכוש (אלמנטרי) ושמאי חקלאי, הנני מתווך מוסמך. תיווך ויעוץ בעסקאות בנדל"ן מסייע לשמאי מקרקעין לחיות ולחוות את שוק הנדל"ן בצורה מקיפה.

תחום המקרקעין דורש ידע נרחב, להתעדכן בשינויים המתרחשים, להתעדכן בחקיקה ובפסיקה, אך יותר מכל על השמאי להבין ולאתר את צורכי הלקוח – להכווין את הלקוח להשיג את מטרתו בדרך המיטבית – ככל שניתן.

לקביעת פגישה עם שגב תורג'מן יועץ נדל"ן התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.